logo go3

Şirketinizde Neden Logo GO 3 Kullanmalısınız? 

Hızlı, akıcı ve isteğe göre kişiselleştirilebilen yeni uçtan uca


Mobil Uyumlu

Logo GO 3`ün sanal klavyesi ile bütün işlemlerinizi dokunmatik ekranlı notebook ve tabletlerden de kolaylıkla yapabilirsiniz.Esnek Platform

Logo İş Ortakları`nın geliştirdiği uygulama (APP) ve widgetları ekleyerek fonksiyon kümesini ihtiyaçlarınıza göre genişletebilirsiniz.


Sade ve Pratik Arayüz

Logo GO 3`ün kullanıcı dostu arayüzü ile kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabilir, rapor ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Hızlı

En çok kullandığınız fonksiyonları, size özel masaüstüne kısayol tuşu olarak tanımlayıp erişim ağacında kaybolmadan yaparak işlemlerinizde hız kazanabilirsiniz.


Logo GO 3 Özellikleri

Stoklarınızı Kontrol Altına Alın

Anlık stok kontrolü, stok kartlarının yakından takibi, sınırsız sayıda barkod tanımı gibi özellikleriyle GO 3, stoklarınızı kontrol altına alarak, malzeme bazlı maliyetinizi takip etmenizi sağlıyor.

Satış ve Satın Alma Süreçleriniz Çok Daha Pratik

GO 3, siparişi sisteme girdikten sonra irsaliye ve fatura döngüsünü hızlıca tamamlamanızı ve sipariş durumunuzu anlık kontrol etmenizi sağlıyor. Aldığınız sipariş miktarı stoğunuzdaki sipariş miktarından fazlaysa otomatik olarak satın alma fişi oluşturabilir, satıcı bazında satış hedeflerinizi belirleyebilir ve bütün tedarik zincirinizi uçtan uca yönetebilirsiniz.

Tüm Finansal İşlemleriniz Hız Kazanıyor 

Cari hesaplarınız üzerindeki tüm işlemleri, banka, kredi kartı, çek ve senetlerin takibi ve kasa işlemlerinizin hızlıca gerçekleşmesini sağlayan GO 3, tüm nakit akışlarınızı pratik ve hızlı bir şekilde yönetilmesini sağlıyor.

Güçlü Muhasebe Alt Yapısı ile Kayıtlarınız Güvende

Yasal mevzuata tam uyumlu yapıda olan GO 3 ile tüm kayıtlarınızı güven içinde yönetebilir,otomatik oluşan hesap planınızı dilediğiniz gibi tanımlayabilirsiniz. Diğer modüllerle entegre çalışan muhasebe modülü ile muhasebeleştirilen belgelerin fişlerinin otomatik olarak oluşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca e-Beyanname özelliği ile vergilendirme dönemlerinizde hız kazanabilirsiniz.

Bordro Süreçlerinizi Gözünüzde Büyütmeyin 

GO 3 ile entegre çalışan Bordro Plus, işletmelerin sicil ve ücret yönetimi gereksinimlerini tam anlamıyla karşılıyor. 

Hızlı ve Esnek Raporlama Çözümleriyle Tanışın

GO 3’ün sunduğu interaktif ve esnek raporlama aracı ile aklınıza gelen tüm raporları kolayca oluşturma imkanı ile tüm verileriniz her zaman elinizin altında olur.

İş Zekası ve CRM  Çözümleri ile Kusursuz Entegrasyon

GO 3 ile kusursuz entegrasyona  sahip olan Logo Mind İş Zekası Çözümü ile farklı kaynaklardan elde edilen verileri detaylı analiz edebilirsiniz. Satış - Pazarlama veya teknik ekiplerinizin randevu, görüşme, teklif, satış gibi iş süreçlerini ise Logo CRM üzerinden GO 3 ile entegre olarak takip edebilirsiniz.

e-Devlet Çözümleriyle Güvenli e-Dönüşüm Platformu

GO 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre olarak çalışabiliyor.